1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

Aviator Hover-25 plecak na DJI Mavic i OSMO

Dostępność: SKU MB AV-BP-H-25

Aviator Hover-25 plecak na DJI Mavic i OSMO

Dostępność: SKU MB AV-BP-H-25

 • Szybki dostęp do DJI Mavic Pro i OSMO
 • Oddychający panel na plecach
 • Wodoodporne materiały zewnętrzne
 • Izolowana kieszeń na baterie
 • Komora na rzeczy osobiste
Aviator Hover-25 plecak na DJI Mavic i OSMO
 • Szybki dostęp do DJI Mavic Pro i OSMO
 • Oddychający panel na plecach
 • Wodoodporne materiały zewnętrzne
 • Izolowana kieszeń na baterie
 • Komora na rzeczy osobiste
Cechy
Bagaż kabinowy

Wymiary torby pozwalają na zabranie jej do samolotu jako bagaż podręczny - ze względu na zmieniające się zasady poszczególnych firm, prosimy o sprawdzenie w konkretnych liniach lotniczych przez podróżą.

Zewnętrzne mocowanie statywu

Torba posiada system zewnętrznego montowania statywu.

Regulowane przegrody

Modułowe, łatwe w użyciu przegrody pozwalające na dowolne dostosowanie przestrzeni wewnątrz torby czyniąc ją jeszcze praktyczniejszą.

Osłona przeciwdeszczowa

Pokrowiec przeciwdeszczowy w zestawie.

Wodoodporny

Specjalna impregnacja tkanin zapobiegająca wsiąkaniu wilgoci.

Przegroda na tablet

Kieszeń dedykowana na tablet. Dokładne wymiary w specyfikacji.

Opis

Szczegóły

Hover-25 jest 100-procentowo profesjonalnym plecakiem, który chroni wszystko, czego potrzebujesz na cały dzień, w tym drona i stabilizator - DJI Mavic i OSMO, sterownik, wyświetlacz oraz sprzęt osobisty. Jest w pełni kompatybilny z DJI Mavic Pro Platinum. Możesz szybko uzyskać dostęp do dedykowanych kieszeni na Mavic i OSMO, bez odkładania plecaka na ziemię. Do kieszeni OSMO można zmieścić zarówno OSMO, jak i OSMO mobile. W plecaku znajduje się izolowana kieszeń, dedykowana dla 2 baterii, 4 dodatkowe baterie można włożyć do kieszeni na suwak wewnątrz. Znany Manfrotto Protection System zabezpiecza sprzęt wewnątrz włącznie z manetkami i ruchomymi częściami gimbala. Mały statyw lub tyczkę selfie można przytroczyć z boku. Piloci mogą bezpiecznie przechowywać tablet 10'' w dedykowanej komorze, a sprzęt osobisty można łatwo zorganizować i znaleźć. Hover-25 wykonany jest z materiałów wysoce odpornych na działanie warunków pogodowych i ma atrakcyjny, minimalistyczny wygląd. Panel z siatki zapewnia skuteczną wentylację na plecach. Dodatkowa osłona przeciwdeszczowa przyda się przypadku mocno deszczowej pogody. Jeśli masz ochotę zabrać ze sobą aparat zamiast drona, możesz dostosować komorę na aparat, która pomieści body i 2 obiektywy, możesz też używać jako plecak na co dzień.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 52.91 oz 1500 g
Kolekcja/Seria Aviator Aviator
Rodzaj sprzętu Kamera sportowa, Dron, Bezlusterkowiec Kamera sportowa, Dron, Bezlusterkowiec
Liczba obiektywów 2 2
Uchwyt na statyw Tak Tak
Miejsce na rzeczy osobiste Tak Tak
Kolor Szary Szary
Materiał Nylon, RipStop, Tkanina syntetyczna Nylon, RipStop, Tkanina syntetyczna
Rodzaj torby
Wkład na aparat - szerokość 6.30 x 3.35 x 13.78 in 16 x 8.5 x 35 cm
Compatible Drones Models DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum
Kompatybilne aparaty Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9 Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T2, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony A7R III, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Panasonic Lumix DMC-GH5, Fujifilm X-T20, Sony Alpha 9
Zewnętrzna szerokość 10.43 x 7.48 x 21.65 in 26.5 x 19 x 55 cm
Przegroda główna - szerokość 10.24 x 72.83 x 20.08 in 26 x 185 x 51 cm
Przegroda na laptop - szerokość 9.84 x 0.59 x 8.27 in 25 x 1.5 x 21 cm
Do pobrania

Więcej

 • Manual Instructions MB AV-BP-H-25

Gwarancja

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 5 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki