1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

Befree GT Aluminium statyw z głowicą kulową, twist

Dostępność: SKU MKBFRTA4GT-BH

Befree GT Aluminium statyw z głowicą kulową, twist

Dostępność: SKU MKBFRTA4GT-BH

 • Profesjonalny statyw podróżny
 • Idealny pod lustrzanki i topowe bezlusterkowce
 • Szybsze rozkładanie i składanie nóg dzięki M-lock
 • Głowica kulowa z niezależną kontrolą ruchów
 • Unikalny design, 100% Made in Italy
Befree GT Aluminium statyw z głowicą kulową, twist
 • Profesjonalny statyw podróżny
 • Idealny pod lustrzanki i topowe bezlusterkowce
 • Szybsze rozkładanie i składanie nóg dzięki M-lock
 • Głowica kulowa z niezależną kontrolą ruchów
 • Unikalny design, 100% Made in Italy
Opis

Szczegóły

Aluminiowy statyw Manfrotto Befree GT z głowicą kulową w zestawie to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży.

Befree GT to najbardziej zaawansowany model z serii statywów podróżnych Manfrotto. To doskonałe połączenie mobilności – tylko 43cm po złożeniu, i wyjątkowej stabilności - udźwig do 10 kg.

Ergonomiczny kształt sprawia, że Manfrotto Befree GT jest łatwy i szybki w obsłudze, co pozwala nawet najbardziej wymagającym użytkownikom skupić się tylko na fotografowaniu.

Befree GT wyposażony jest w nowe jarzmo, opracowane w celu zapewnienia optymalnej stabilności na wszystkich typach terenu, w tym najbardziej nierównych, zawsze trzymając aparat stabilnie i w gotowości do fotografowania ostrych zdjęć.

W tym modelu zastosowano nowy system blokowania M-lock - nową blokadę skrętnych zacisków opracowaną przez Manfrotto - aby w pełni zaspokoić oczekiwania osób szukających szybkiego, łatwego w użyciu i zwartego rozwiązania. M-Lock nie posiada odstających części, dzięki czemu Befree GT może wsuwać się swobodnie do i z torby.

Jego ergonomiczny selektor kątów rozstawu nóg nadaje się do użytku zarówno przez prawo jak i leworęcznych fotografów, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy i znalezienie odpowiedniej wysokości statywu bez zbędnego rozpraszania swojej uwagi od fotografowania. Befree GT może być łatwo ustawiony na trzy niezależne pozycje kątów rozstawu nóg, co gwarantuje pełną wszechstronność podczas wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się na świeżym powietrzu.

Jarzmo statywu wyposażono w gniazdo akcesoriów Easy Link, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodanie akcesoriów, które sprawiają, że obrazy są wyjątkowe i niezapomniane. Jeśli chcesz dodać światła lub blendy, możesz teraz uchwycić niesamowite zdjęcia na świeżym powietrzu, które wcześniej były osiągalne tylko przy użyciu ciężkich statywów.

Statyw jest wyposażony w aluminiową głowicę kulową 496 firmy Manfrotto. Małą, ale mocną i intuicyjną głowicę, która umożliwia szybki i precyzyjny ruch aparatu. MH496-BH posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje ją tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie wyważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych.

Głowica 496 posiada unikalną, aluminiową płytkę, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.

Befree GT to najlepszy profesjonalny statyw podróżny dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży. Ten lekki statyw podróżny to optymalna kombinacja przenośności, solidności, łatwej konfiguracji i obsługi.

Statyw Befree GT dostępny jest także w wersji z włókna węglowego.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 65.25 oz 1850 g
Kolekcja/Seria Befree Advanced Befree Advanced
Materiał Aluminium Aluminium
Udźwig 22.05 lbs 10 kg
Wysokość minimalna 16.93 w 43 cm
Wysokość maksymalna 64.57 w 164 cm
Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną 55.12 w 140 cm
Długość po złożeniu 16.93 w 43 cm
Rodzaj głowicy Głowica kulowa Głowica kulowa
Średnice nóg 0.61- 0.75- 0.89- 1.02 w 15.5, 19, 22.5, 26 mm
Ilość sekcji 4 4
Średnica podstawy 1.57 w 40 mm
Kąty rozwarcia nóg 22°, 54°, 89° 22°, 54°, 89°
Mocowanie górne 3/8″ gwint męski 3/8″ gwint męski
Średnica kuli 1.57 w 40 mm
Blokada kuli Tak Tak
Torba w zestawie Yes Yes
Kolumna
Kolor Czarny / srebrny Czarny / srebrny
Easy Link Tak Tak
Regulacja oporu Tak Tak
Niezależna blokada panoramy Yes Yes
Rodzaj nóg Pojedyncze Pojedyncze
Zaciski Zakręcane pierścieniem Zakręcane pierścieniem
Maskymalna temperatura pracy 158 F 70 C
Minimalna temperatura pracy -22 F -30 C
Regulacja oporu w panoramie
Obrót w panoramie 360 360
Rodzaj płytki 200PL PRO 200PL PRO
Szybkozłączka Tak Tak
Regulacja oporu w pochyle
Średnica platformy 1.57 w 40 mm
Do pobrania

Więcej

Gwarancja
Gwarancja: 10 lat

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 10 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki