1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

TwistGrip Poprzeczka z uchwytem na klamrę i akcesoria, alu

Dostępność: SKU MTWISTGRIPS

Red Dot
2017
TwistGrip Poprzeczka z uchwytem na klamrę i akcesoria, alu

Dostępność: SKU MTWISTGRIPS

 • Zwiększa potencjał aparatu w smartfonie
 • Wiele uniwersalnych mocowań dla akcesoriów
 • Uniwersalny i modułowy
 • Wąski, łatwo mieści się w kieszeni
 • Wysokiej jakości materiały, design i wykończenie – 100% Made in Italy
TwistGrip Poprzeczka z uchwytem na klamrę i akcesoria, alu
 • Zwiększa potencjał aparatu w smartfonie
 • Wiele uniwersalnych mocowań dla akcesoriów
 • Uniwersalny i modułowy
 • Wąski, łatwo mieści się w kieszeni
 • Wysokiej jakości materiały, design i wykończenie – 100% Made in Italy
Opis

Szczegóły

System TwistGrip to rig do smartfonów, który daje wiele możliwości podłączania dodatkowych akcesoriów dla zwiększenia jego potencjału. TwistGrip wspiera fotografów społecznościowych, ale pozwoli też każdemu podnieść jakość fotografii i nagrań wideo na zupełnie nowy poziom. Ten system jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników smartfonów, którzy chcą zwiększyć możliwości fotograficzne swoich urządzeń, aby wykorzystać je jako wartościową alternatywę dla swojego aparatu. Wybierz konfigurację, która najlepiej pasuje do twoich preferencji fotografowania i odkryj nowe możliwości swoiego smartfona dzięki Manfrotto HandGrip i BaseGrip - platformie wideo na smartfony.

Manfrotto HandGrip to ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, zwiększając potencjał uchwytu TwistGrip. Akcesoria te idealnie nadają się do różnych celów i sytuacji, zarówno w fotografii do social media, jak i do robienia zdjęć i filmów na wyższym poziomie. HandGrip szybko i łatwo łączy się z klamrą TwistGrip dzięki uniwersalnej śrubie 1/4''. Dzięki ergonomicznemu, gumowemu uchwytowi i wygodnemu paskowi na rękę, to mocne rozwiązanie dobrze sprawdza się jako stabilizator dla smartfona, zapewniając bezpieczeństwo urządzenia, dzięki czemu możesz skoncentrować się na robieniu zdjęć i filmów.

Manfrotto BaseGrip to cenne akcesorium, dzięki któremu Twój smartfon może stać się skuteczną alternatywą dla Twojej lustrzanki. Ta poprzeczka montażowa daje wiele możliwości dodawania akcesoriów fotograficznych i wideo do smartfona. BaseGrip łączy się szybko i łatwo z klamrą TwistGrip dzięki śrubie uniwersalnej 1/4'' i utrzymuje wszystkie najważniejsze akcesoria. Dzięki wielu mocowaniom zapewnia zawsze maksymalną wszechstronność i modułowość.

System TwistGrip opiera się na wszechstronności i modułowej budowie. Został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy są zainteresowani fotografią i chcą zwiększyć potencjał swojego urządzenia, aby mogli używać go jako wartościowej alternatywy dla swojego aparatu.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 5.47 oz 155 g
Kolekcja/Seria Twistgrip Twistgrip
Mocowanie górne Element 1 1/4'' 1/4''
Bicolor Element 1 Nie Nie
Wysokość Element 1 4.33 w 11 cm
Długość Element 1 0.87 w 2.2 cm
Szerokość Element 1 1.18 w 3 cm
Kolor Element 1 Ciemno szary Ciemno szary
Materiał Element 1 Aluminium Aluminium
Max temperatra pracy Element 1 140 F 60 C
Min temperatra pracy Element 1 -22 F -30 C
Rodzaj mocowania Element 1
Szybkozłączka Element 1 Nie Nie
Mocowanie górne Element 2 1/4'', zimna stopka 1/4'', zimna stopka
Bicolor Element 2 Nie Nie
Wysokość Element 2 5.31 w 13.5 cm
Długość Element 2 0.59 w 1.5 cm
Szerokość Element 2 1.3 w 3.3 cm
Kolor Element 2 Ciemno szary Ciemno szary
Materiał Element 2 Aluminium Aluminium
Max temperatra pracy Element 2 140 F 60 C
Min temperatra pracy Element 2 -22 F -30 C
Rodzaj mocowania Element 2
Szybkozłączka Element 2 Nie Nie
Do pobrania

Więcej

 • Manual Instructions MTWISTGRIPS

Gwarancja

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 5 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki