1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

Gitzo Century Torba naramienna messenger na aparat

Dostępność: SKU GCB100MM

Gitzo Century Torba naramienna messenger na aparat

Dostępność: SKU GCB100MM

 • Mieści aparat wielkości Canon 5D, Sony A7, lub zestaw DJI Mavic
 • Zamknięcie torby G-lock stworzone we współpracy z Fidlock®
 • Dodatkowe zabezpieczenia suwaków
 • Kieszeń na laptop 13''
 • Sprytne mocowanie statywu
Gitzo Century Torba naramienna messenger na aparat
 • Mieści aparat wielkości Canon 5D, Sony A7, lub zestaw DJI Mavic
 • Zamknięcie torby G-lock stworzone we współpracy z Fidlock®
 • Dodatkowe zabezpieczenia suwaków
 • Kieszeń na laptop 13''
 • Sprytne mocowanie statywu
Cechy
Bagaż kabinowy

Wymiary torby pozwalają na zabranie jej do samolotu jako bagaż podręczny - ze względu na zmieniające się zasady poszczególnych firm, prosimy o sprawdzenie w konkretnych liniach lotniczych przez podróżą.

Zewnętrzne mocowanie statywu

Torba posiada system zewnętrznego montowania statywu.

Elastyczne przegrody

Elastyczne przegrody pozwalają na dopasowanie w celu dokładnego zabezpieczenia zawartości.

Regulowane przegrody

Modułowe, łatwe w użyciu przegrody pozwalające na dowolne dostosowanie przestrzeni wewnątrz torby czyniąc ją jeszcze praktyczniejszą.

Dedykowana kieszeń na laptopa

Kieszeń zabezpieczająca laptopa w transporcie. Dokładne wymiary w specyfikacji.

Osłona przeciwdeszczowa

Pokrowiec przeciwdeszczowy w zestawie.

Wodoodporny

Specjalna impregnacja tkanin zapobiegająca wsiąkaniu wilgoci.

Mocowanie do wózka

Łatwiejszy transport. ,Specjalny pasek umożliwia mocowanie torby na rączce walizki z kółkami.

Opis

Szczegóły

Kolekcja toreb Gitzo to kropka nad i w jakości, wykończeniu i klasie, które zauważamy w głównej dziedzinie producenta - statywach. Idea o stworzeniu tej kolekcji powstała w związku z setną rocznicą powstania firmy. Każda z toreb jest elegancka, o prostych kształtach i z przemyślanymi, funkcjonalnymi elementami wykończenia. Wyglądem, torby nawiązują do stosowanego w produkcji statywów włókna węglowego, którego deseń został wytłoczony na naturalnej, najwyższej jakości bydlęcej skórze. Użycie wysokiej jakości materiałów zewnętrznych gwarantuje odporność torby na warunki pogodowe, rozdarcia i przetarcia. Materiały użyte wewnątrz od razu wzbudzają zaufanie i poczucie najwyższej estetyki, a jako mające bezpośredni kontakt ze sprzętem, chronią go podczas codziennego użytkowania.

Większa z kolekcji, torba naramienna typu Messenger pozwoli zabrać ze sobą lustrzankę wielkości 5D Mark IV lub D810 z trzema obiektywami, lub zestaw DJI Mavic Pro. Klapa, która otwiera dostęp do zawartości, jest wyposażona w zamknięcie G-Lock, stworzone we współpracy z Fidlock®. Ten sprytny, magnetyczny mechanizm zapobiega samoczynnemu lub przypadkowemu otwarciu i jednocześnie jest bardzo prosty w obsłudze. Szybszy dostęp do sprzętu można uzyskać odpinając suwak na górze torby. Wewnątrz głównej komory znajduje się kieszeń, dedykowana na netbook do 13'' (np. MacBook Pro 13''), a dla dodatkowej ochrony - klapa na rzep, zapobiegająca przypadkowemu wypadnięciu sprzętu. W kieszeniach pod zamkiem klapy można wygodnie zorganizować rzeczy osobiste i akcesoria. W bocznej kieszeni znaleźć można dodatkowy pokrowiec przeciwdeszczowy, który ochroni torbę podczas mocno deszczowej pogody.
Statyw Gitzo Traveler serii 0 i 1 może być przenoszony razem z torbą, dzięki specjalnej kieszeni, która również stanowi jego zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
Pasek naramienny jest regulowany na długość i posiada wygodną, miękką nakładkę z aplikacją zapobiegającą ześlizgiwaniu się jej z ramienia. Tył torby posiada uchwyt, pozwalający utrzymać plecak na teleskopie walizki oraz kieszeń na dokumenty czy kalendarz.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 42.32 oz 1200 g
Rodzaj sprzętu Dron, Lustrzanka, Bezlusterkowiec Dron, Lustrzanka, Bezlusterkowiec
Liczba obiektywów 4 4
Uchwyt na statyw Tak Tak
Miejsce na rzeczy osobiste Tak Tak
Kolor Black Black
Materiał Skóra, Nylon Skóra, Nylon
Rodzaj torby
Compatible Drones Models DJI Mavic Pro DJI Mavic Pro
Kompatybilne aparaty Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9 Canon EOS M5, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M5 II, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9
Zewnętrzna szerokość 15.35 x 5.51 x 11.02 in 39 x 14 x 28 cm
Przegroda główna - szerokość 14.17 x 3.54 x 9.84 in 36 x 9 x 25 cm
Przegroda na laptop - szerokość 12.99 x 0.79 x 9.84 in 33 x 2 x 25 cm
Przegroda na statyw - szerokość 4.72 x 4.72 x 17.72 in 12 x 12 x 45 cm
Gwarancja

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 5 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki