KOLEKCJA AVIATOR

Take your passion to new heights

Zaprojektowaliśmy plecak Drone D1, który zapewnia bezpieczeństwo dla drona, akcesoriów i sprzętu fotograficznego, niezależnie od miejsca. Lekki, ergonomiczny i wygodny, z wyborem trybów transportowania, pozwala na podążanie za Twoją pasją tak daleko, jak to możliwe.

Double Possibilities

Mobilna Ochrona Drona


Plecak Drone D1 to nowa, wielozadaniowa koncepcja Manfrotto. Został starannie zaprojektowany, aby zaspokoić wysokie wymagania wymagających fotografów, którzy lubią najgorsze, najdziksze szlaki w drodze do odkrywania najpiękniejszych miejsc na Ziemi.

 • Chroń Swoją Lustrzankę

  Komora chroni Lustrzankę z założonym obiektywem.

  Ochronna Komora

  Pasownie mieści Drona z akcesoriami zapewniając im bezpieczeństwo

 • Boczny Dostęp

  Dostęp do kieszeni na Laptopa o przekątnej do 17"

  Wyciągane Futerały

  Przestrzeń dla baterii, kabli, ładowarek i innych akcesoriów.

  Kieszenie na baterie

  Dodatkowe baterie są bezpiecznie schowane w dedykowanych kieszeniach

  organizer

  Śmigła są bezpiecznie transportowane

 • Wyląduj i schowaj

  Zabezpiecz swój dron z założonymi śmigłami na zewnątrz plecaka

  zewnętrzne mocowanie statywu

  Przymocuj swój statyw Manfrotto na zewnątrz plecaka

 • Double Possibilities

  Dwa Sposoby Transportu


  Plecak Drone D1 zapewnia niezwykłą ochronę dla Twojego quadcoptera, gdy walczysz z żywiołami. Jeśli go nie używasz, możesz bezpiecznie schować drona w "trybie spoczynku" wewnątrz. W "trybie akcji" można bezpiecznie zapiąć drona do kieszeni szybkiego dostępu, z założonymi śmigłami, dzięki czemu nie trzeba demontować elementów, gdy trzeba szybko dostać się w nowe miejsce.

  Plecak Drone D1 jest idealnym rozwiązaniem do przenoszenia na krótkich dystansach i sytuacji, w których musisz szybko się poruszać na ostatnią chwilę. Aby zapewnić jak najlepszą ochronę, zalecamy przechowywanie urządzenia całkowicie wewnątrz plecaka.

  Co się zmieści


  Plecak przeznaczony jest dla osób zajmujących się produkcją zdjęć i filmów, którzy są zdecydowani w pełni wykorzystać pasję do fotografii wraz z profesjonalnym sprzętem. Jest bardzo lekki, o wadze poniżej 2 kg i zapewnia bezpieczne przechowywanie sprzętu latającego i standardowego sprzętu fotograficznego. Plecak Drone D1 jest również bardzo przestronny i kompatybilny z serią DJI Phantom, w tym Phantom 4.

  Estetyczny Design

  Plecak D1 Drone jest znany ze swojego eleganckiego, modnego wzornictwa i otrzymał wyróżnienie od Red Dot jury, globalnego zespołu ekspertów od projektów.

  Design Award, Reddot award
  Drone

  KOLEKCJA AVIATOR

  Take your passion to new heights

  Zobacz Model

  Vitec Group