Heads Ahead

Głowice XPRO

Znajdz idealną głowicę dla Twoich ulubionych ujęć

 • Głowica z przekładniąMHXPRO-3WG

  Głowice Manfrotto z przekładnią zębatą to najbardziej precyzyjne głowice na rynku. Ich mechanizm jest opatentowany i pozwala na niezwykle precyzyjne sterowanie ruchami w każdej osi, zapewniając doskonałą kontrolę nad kadrem. Szczególnie sugeruje się je do fotografii makro, architektury i do studia.

  Najlepsza w klasie precyzji
  Zobacz Dowiedz się więcej
 • Głowica 3WMHXPRO-3W

  Głowice 3-kierunkowe Manfrotto są najlepszym wyborem dla dokładnego pozycjonowania aparatu. Możliwość niezależnego ustawiania we wszystkich trzech kierunkach umożliwia precyzyjne kadrowanie w każdej sytuacji. Szczególnie sugerujemy ją gdy wymagana jest maksymalna koncentracja uwagi na kompozycji obrazu w fotografii martwej natury, fotografii artystycznej i komercyjnej.

  Najbardziej kompaktowa głowica 3W dla zawodowców
  Zobacz Dowiedz się więcej
 • Głowice KuloweMHXPRO-BHQ2 / BHQ6

  Głowice kulowe są najbardziej popularnymi głowicami ze względu na ich wszechstronność i szybkość kadrowania. Okazują się być idealne do częstych zmian położenia aparatu i do wykonywania wielu ujęć z różnych pozycji. Idealne do podróży dzięki lekkości i łatwości w obsłudze stanowią idealny wybór do fotografii portretowej, ślubnej i krajobrazowej.

  Najbardziej uniwersalna i najszybsza głowica kolekcji XPRO
  Zobacz Dowiedz się więcej
 • Głowica 2W z płynnym ruchemMHXPRO-2W

  Głowice Manfrotto 2W są właściwym wyborem do zastosowań takich jak film, obserwacja ptaków i fotografia z obiektywami o długich ogniskowych. Są idealnym narzędziem, jeśli wymagany jest płynny, gładki i kontrolowany ruch.

  Płynna głowica dedykowana miłośnikom filmowania
  Zobacz

KONFIGURATOR Znajdź Głowicę Dla Siebie

Cechy:

Styl Fotografii:


Sugerujemy:

Głowicę 3W MHXPRO-3WGłowice 3-kierunkowe Manfrotto są najlepszym wyborem dla dokładnego pozycjonowania aparatu. Możliwość niezależnego ustawiania we wszystkich trzech kierunkach umożliwia precyzyjne kadrowanie w każdej sytuacji. Szczególnie sugerujemy ją gdy wymagana jest maksymalna koncentracja uwagi na kompozycji obrazu w fotografii martwej natury, fotografii artystycznej i komercyjnej.

Zobacz Dowiedz się więcej

Głowicę z przekładnią MHXPRO-3WGThe Głowice Manfrotto z przekładnią zębatą to najbardziej precyzyjne głowice na rynku. Ich mechanizm jest opatentowany i pozwala na niezwykle precyzyjne sterowanie ruchami w każdej osi, zapewniając doskonałą kontrolę nad kadrem. Szczególnie sugeruje się je do fotografii makro, architektury i do studia.

Zobacz Dowiedz się więcej

Głowicę Kulową MHXPRO-BHQ2Głowice kulowe są najbardziej popularnymi głowicami ze względu na ich wszechstronność i szybkość kadrowania. Okazują się być idealne do częstych zmian położenia aparatu i do wykonywania wielu ujęć z różnych pozycji. Idealne do podróży dzięki lekkości i łatwości w obsłudze stanowią idealny wybór do fotografii portretowej, ślubnej i krajobrazowej.

Zobacz Dowiedz się więcej

BALL HEAD MHXPRO-BHQ6Głowice kulowe są najbardziej popularnymi głowicami ze względu na ich wszechstronność i szybkość kadrowania. Okazują się być idealne do częstych zmian położenia aparatu i do wykonywania wielu ujęć z różnych pozycji. Idealne do podróży dzięki lekkości i łatwości w obsłudze stanowią idealny wybór do fotografii portretowej, ślubnej i krajobrazowej.

Zobacz Dowiedz się więcej

FLUID HEAD MHXPRO-2WGłowice Manfrotto 2W są właściwym wyborem do zastosowań takich jak film, obserwacja ptaków i fotografia z obiektywami o długich ogniskowych. Są idealnym narzędziem, jeśli wymagany jest płynny, gładki i kontrolowany ruch.

Zobacz

Może też spodobać się Tobie:

Idealne Dopasowanie

Statywy 055 / Statywy 190

Nasze marki