Przedstawiamy serię 190

Nowy 190 to unikalny i uniwersalny statyw zapewniający znakomitą stabilność. W każdej konfiguracji pozwala fotografowi na uwolnienie wyobraźni i kreatywności.

190_overview_thumb_1.jpg

Solidny i szybki w ustawieniu

Rozłóż każdą nogę jednym ruchem dłoni.

190_overview_thumb_2.jpg

Kreatywne ustawienia

Innowacyjny mechanizm pozwala na obrócenie kolumny do pozycji horyzontalnej zwiększając tym samym możliwości kadrowania.

190_overview_thumb_3.jpg

Większe możliwości

Możesz zamienić statyw 190 w mobilne mini studio dzięki złączu Easy Link.

Przedstawiamy statyw 190go!

Nowy 190go! to najlżejszy i najbardziej kompaktowy statyw w serii 190. Idealny w podróż, bardzo mobilny i uniwersalny w użyciu . Wspiera fotografa w odległych lokalizacjach.

190_overview_thumb_1.jpg

Kompaktowy i lekki

Najbardziej kompaktowy i najlżejszy w serii 190.

mf-190-go-overview.jpg

Łatwy w użyciu

Nowe zakręcane zaciski Twist Lock ułatwiają obsługę i sprawiają, że statyw jest bardziej kompaktowy.

190_overview_thumb_3.jpg

Kreatywne ustawianie

Innowacyjny mechanizm pozwala na obrócenie kolumny w pozycję horyzontalną zwiększając tym samym możliwości kadrowania.

Solidny i szybki w użyciu

Mniej czasu poświęconego na ustawianie statywu to więcej czasu na zdjęcia. Stabilność przekłada się na zapierającą dech w piersiach jakość zdjęć. Nowy 190 jest szybszy i łatwiejszy do rozstawienia niż kiedykolwiek dzięki nowym zaciskom Quick Power Lock. Wszystkie zaciski na każdej nodze można zwolnić jedną ręką przy rozstawianiu.

190

Kompaktowy i łatwy do użytku

Kompaktowe wymiary i niska waga to kluczowe cechy zapewniające mobilność. Zaciski Twist Lock zajmują minimalną ilość miejsca zmniejszając tym samym złożony statyw do 45 cm. i wagi zaledwie 1,35kg. 190go! pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w podróży.

Kreatywne ustawienia

Nowy mechanizm kolumny centralnej Q90° to imponujące połączenie wyobraźni i inżynierii, które są kluczem do bardziej kompaktowej konstrukcji nowej serii 190. Mechanizm obrotu kolumny z pozycji pionowej do poziomej schowany jest wewnątrz jarzma w czasie, gdy go nie potrzebujemy.
W połączeniu z kompletnie nową platformą pod głowicę, nowy mechanizm znacząco zmniejsza całkowitą długość złożonego statywu.

Prostota w użyciu

Jednym palcem można podnieść mechanizm z jarzma i obrócić kolumnę do pozycji poziomej bez rozkręcania, wyciągania kolumny lub zdejmowania głowicy i aparatu.

Większe możliwości

Inspirując się profesjonalnymi rozwiązaniami, nowy 190 również posiada gniazdo Easy Link w jarzmie, które pozwala na zwiększenie możliwości statywu poprzez zamocowanie lampy LED, blendy lub innych akcesoriów zamieniając statyw w mini przenośne studio.

Kreatywność
bez granic

  • Limitless Slide 1

Dostępny w wersji Carbon lub Aluminium

Wszystkie modele dostępne są w wersji carbon (lekkie włókna węglowe).
Lżejsze, jeszcze stabilniejsze i łatwiejsze w transporcie.

190
190 Shop

190

NOWY 190, NOWY BENCHMARK

Pobierz katalogZobacz modele