1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

Professional Filtr Polaryzacyjny kołowy, 77mm

Dostępność: SKU MFPROCPL-77

Professional Filtr Polaryzacyjny kołowy, 77mm

Dostępność: SKU MFPROCPL-77

 • Unikalna powłoka antystatyczna
 • Filtr przepuszcza 90% światła
 • Podnosi kontrast i saturację, redukuje odbicia
 • Praktyczne etui w komplecie
 • Produkowane w Japonii
Professional Filtr Polaryzacyjny kołowy, 77mm
 • Unikalna powłoka antystatyczna
 • Filtr przepuszcza 90% światła
 • Podnosi kontrast i saturację, redukuje odbicia
 • Praktyczne etui w komplecie
 • Produkowane w Japonii
Opis

Szczegóły

Filtr polaryzacyjny Professional poprawia ogólną jakość obrazu na kilka sposobów. Po pierwsze zwiększa kontrast i nasycenie kolorów, na przykład kontrast nieba. Po drugie, redukuje odbicia, które są często zauważane podczas fotografowania wody, szkła i podobnych powierzchni odbijających światło. Manfrotto Professional Circular Polarizing Filter zapewnia równomierny rozkład światła, dlatego poprawia ostrość i balans kolorów na obrazach. Filtr Professional CPL jest wodoodporny, odporny na zarysowania i olej, posiada 12 warstw powłoki i przepuszcza 90% światła. Wielowarstwowa powłoka Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją. Zaawansowany proces nakładania warstw skutecznie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną. Właściwość antyodblaskowa wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłoki. Dodatkowo w wyniku zastosowania powłoki wielowarstwowej filtr Manfrotto zapewnia lepszy poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zarysowaniami.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 1.06 oz 30 g
Kolekcja/Seria Photo Filters Photo Filters
Rodzaj powłoki Antyrefleks, Antystatyczny, Ochrona przed tłuszczem, Odporny na zarysowania, Ochrona przed wodą Antyrefleks, Antystatyczny, Ochrona przed tłuszczem, Odporny na zarysowania, Ochrona przed wodą
Filtry w zestawie Plastikowe opakowanie Plastikowe opakowanie
Średnica filtra 3.03 w 77 mm
Rodzaj filtru
Przepuszczalność światła 90% 90%
Ilość warstw 12 12
Gwarancja

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 5 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki