1. Dodaj produkt
 2. Dodaj produkt
 3. Dodaj produkt
Please wait...

PIXI EVO Statyw czerwony

Dostępność: SKU MTPIXIEVO-RD

Red Dot
PIXI EVO Statyw czerwony

Dostępność: SKU MTPIXIEVO-RD

 • Statyw mini dla bezlusterkowców lub małych lustrzanek z zoomem do 200mm
 • 2 kąty rozstawu nóg
 • Regulowana niezależnie długość sekcji w 5 stopniach
 • Możliwość obrócenia do pozycji zdjęć portretowych
 • Dostępne w 3 kolorach
PIXI EVO Statyw czerwony
 • Statyw mini dla bezlusterkowców lub małych lustrzanek z zoomem do 200mm
 • 2 kąty rozstawu nóg
 • Regulowana niezależnie długość sekcji w 5 stopniach
 • Możliwość obrócenia do pozycji zdjęć portretowych
 • Dostępne w 3 kolorach
Opis

Szczegóły

Manfrotto PIXI EVO to ewolucja statywu PIXI mini. Zaprojektowany jako lekkie i przenośne rozwiązanie wspierające fotografów używających lustrzanki cyfrowe oraz kompaktowe aparaty systemowe z obiektywami typu zoom. Nowy PIXI EVO, to również świetne narzędzie dla osób używających małych kamer sportowych oraz GoPro®. Statyw wzbogacony został o funkcje zapewniające komfort obsługi, solidność i szerszy zakres ustawień pomagających w kadrowaniu. Statyw PIXI EVO posiada 2 różne kąty rozstawu nóg wraz z możliwością ich rozsunięcia, co umożliwia wykonanie zdjęć z pozycji podłoża. Kolejną innowacją 2-sekcyjnych nóg jest możliwość ustawienia rozsunięcia w 5 dogodnych położeniach. Można teraz wykonywać zdjęcia przy słabym oświetleniu, zdjęcia krajobrazowe i architektury z maksymalną gwarancją stabilności. Ze statywem PIXI EVO fotografowie mogą dowolnie realizować i szukać inspiracji odnajdując alternatywny punkt widzenia, również w ustawieniu aparatu w pozycji portretowej, co umożliwia przechylenie głowicy o 90°, aby uchwycić niesamowite ujęcia zachowując stabilność i dokładność przy fotografowaniu. Statyw PIXI EVO dedykowany jest dla amatorskich lustrzanek cyfrowych o masie korpusu do 750 g i obiektywie w zakresie 18-200 mm lub kompaktowych aparatów systemowych i kamer sportowych oraz GoPro®. Maksymalny udźwig statywu PIXI EVO to 2,5 kg. Konstrukcja statywu wykonanego z wytrzymałego kompozytu Adapto i aluminium sprawiła, że jest on bardzo lekki i wygodny w transportowaniu bez konieczności dźwigania zbędnych kilogramów. PIXI EVO dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i czerwono-antracytowym. Aby zachować i ochronić pierwotny kolor statywu, zalecane jest czyszczenie za pomocą białej gumki do ścierania. Specjalne środki czyszczące lub woda może uszkodzić pierwotny wygląd statywu.
Specyfikacja

Dodatkowe informacje

Waga 9.17 oz 260 g
Kolekcja/Seria Pixi Pixi
Udźwig 5.51 lbs 2.5 kg
Wysokość minimalna 4.13 w 10.5 cm
Wysokość maksymalna 7.87 w 20 cm
Długość po złożeniu 8.07 w 20.5 cm
Kolor Szary, Czerwony Szary, Czerwony
Mocowanie górne 1/4″ gwint męski 1/4″ gwint męski
Materiał Aluminium, Technopolimer Aluminium, Technopolimer
Kąty rozwarcia nóg 50°, 75° 50°, 75°
Blokada kuli Tak Tak
Easy Link Nie Nie
Regulacja oporu Nie Nie
Przechył przód-tył -35° / +35° -35° / +35°
Przechył na bok -90° / +40° -90° / +40°
Rodzaj nóg Pojedyncze Pojedyncze
Zaciski Blokada przyciskiem Blokada przyciskiem
Ilość sekcji 2 2
Color Main Czerwony Czerwony
Maskymalna temperatura pracy 140 F 60 C
Minimalna temperatura pracy -22 F -30 C
Obrót w panoramie 360 360
Rodzaj płytki Z gwintem 1/4-20″ Z gwintem 1/4-20″
Do pobrania

Więcej

Gwarancja

Niniejszy produkt jest objęty gwarancją, iż nadaje się do celu, dla którego został zaprojektowany i że jest wolny od wad materiałowych i w jakości wykonania. Niniejsza gwarancja nie zabezpiecza produktu przed kolejnym uszkodzeniem lub niewłaściwym używaniem. Okres obowiązywania Standardowej ograniczonej gwarancji jest określony przez prawo obowiązujące w kraju, stanie lub regionie, w którym produkt jest sprzedawany. Prosimy zachować paragon jako dowód zakupu, aby możliwa była naprawa produktu w ramach gwarancji.

Jak uzyskać dodatkowy zakres gwarancji?
Poza standardowym obowiązkowym zakresem opisanym powyżej, niniejszy produkt kwalifikuje się do przedłużenia gwarancji ważnej do 5 lat od daty zakupu. Ograniczone przedłużenie zwyczajowej gwarancji nie wpływa na standardowy zakres obowiązkowy. Z programu przedłużenia gwarancji można skorzystać rejestrując swój zakup na stronie warranty.manfrotto.com.

Nasze marki