Statyw PIXI + klamra TWISTGRIP za 1złdo zestawów 055 i 190 z głowicą.

Ładna pogoda sprzyja wycieczkom fotograficznym i rekreacyjnym, a z Manfrotto możesz mieć solidną podstawę do zdjęć w prawie każdej sytuacji.

Teraz do wybranych produktów dodajemy za symboliczną złotówkę małe i przenośne akcesoria o wartości nawet 250 złotych, które możesz zabrać ze sobą i mieć zawsze pod ręką.

W trwającej właśnie promocji Manfrotto do każdego zestawu statywów z serii 055 lub 190 z głowicą dodajemy zestaw PIXI z klamrą TWISTGRIP, natomiast do każdej torby z kolekcji Windsor lub Manhattan możesz otrzymać sam statyw PIXI.

Promocja obowiązuje od 23 kwietnia do końca maja 2018 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Statyw PIXI został zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy szukają małego, lekkiego i łatwego w użyciu rozwiązania. Ten mały statyw zapewnia dobre podparcie zarówno przy wykonywaniu zdjęć jak i ujęć video.

TWISTGRIP to wysokiej klasy uniwersalna klamra Manfrotto umożliwiająca mocowanie telefonu do statywu, ramienia, monopodu lub innych akcesoriów posiadających gwint 1/4". Składana na płasko zajmuje niewiele miejsca i z łatwością można schować ją nawet do kieszeni w spodniach.

Zestawy objęte promocją PIXI + TWISTGRIP za 1zł

Do zestawów kolekcji 055 i 190

Produkty objęte promocją PIXI za 1zł

Do toreb kolekcji Windsor i Manhattan

Nasze marki